Bałtyk Koszalin   UKS Sława-Jedynka Sławno
Euroboisko w Koszalinie

2012-09-30, 11:00

Czas spotkania: 60 min.

Porażką 2:1 zakończył się pierwszy wyjazdowy mecz młodzików UKS Sławy-Jedynki Sławno.

Pierwsza połowa przebiegała po naszej myśli. Zawodnicy Bałtyku dłużej utrzymywali się przy piłce jednak nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką Piotrka Miranowicza. "Jedynka"  natomiast mogła śmiało pokusić się o 4 gole po dobrych kontratakach. Niestety przed stratą bramki gospodarzy raz uchroniła poprzeczka po mocnym strzale Rolnika. W innych sytuacjach zabrakło dobrze nastawionych celowników Lisieckiego, Florkiewicza i ponownie Rolnika. Na prowadzenie wyszliśmy w ostatniej minucie pierwszej odsłony. Po błędzie obrońcy Bałtyku futbolówkę przejął Lisiecki. Minął jednego z obrońców i wyłożył piłkę Rolnikowi, który najpierw trafia w bramkarza ale chwilę później już się nie myli i zdobywa gola.

Druga połowa należała do gospodarzy. Co chwilę nacierali z atakami, które rozbijały się o bardzo dobrze grającą defensywę sławnian. Niestety chwila dekoncentracji przy stałym fragmencie gry dla Bałtyku i ładnym strzałem z dystansu miejscowi doprowadzili do remisu. Swoje okazje miała też "Jedynka". Pięknym strzałem z daleka popisał się Grzegorz Wolowski ale piłka o centymetry minęła okienko bramki. Na 5 minut przed końcem spotkania jeden z zawodników Bałtyku przejął piłkę po lewej stronie boiskai wrzucił piłkę w pole karne. Błąd bramkarza wykorzystał napastnik koszalinian i strzelił na 2:1. Nasi piłkarze podrażnieni takim obrotem sprawy rzucili się do ataków jednak gospodarze zdołali się wybronić i wynik nie uległ już zmianie.